Motora ATV

799 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Buzi Store 17 Korr 18:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
🏍Super Motorrat ATV🏍
🏍Markat më të mira me çmimet më fantastike.
🏔Ideale për xhiro në natyrë, terrene të vështira, shëtitje në rërë, etj.
Buzi Store
Në dyqanin tonë do të gjeni gjithcka sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Cilesia dhe cmimi eshte prioriteti yne. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Blerje online e shpejtë dhe e sigurt. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zyra Kryesore mbas Casa Italia, Rruga pavaresia Tregoje në hartë
0693310003
https://www.buzisport.com
Leaflet
Buzi Store
Llambadarët ILUMINARE 79 EUR
Kondicionerë me Ujë 218 EUR
Motorr Bosch 850 EUR
Set Me 4 Bokse Muri Cepor Souba 149 EUR
Në fillim