Motor Elektrik Citycoco Harley (I RI)

85 000 LEK

95 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SKY LIFE electronics Dje 11:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SKY LIFE electronics
Xiaomi MI 5s (I Ri Ne Kuti) 24 900 LEK
Xiaomi Redmi Note 8Pro 128GB I Ri Ne Kuti 25 900 LEK
Xiaomi Mi Note 10 6/128GB (I Ri Ne Kuti) 51 500 LEK
MOTORR ELEKTRIK CITY COCO HARLEY 1 190 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Motor Elektrik Citycoco Harley tani per vetem 84.900 Leke!!

Porosite Tani! Dergesa Falas. Paguaj kesh ne dorezim.
0696929111 www.sky-life.al
Mos e humbisni oferten!
__________________________

#emoto #citycoco #ebikes #smartbalance #skylife #skylifeelectronics #myslymshyri #smartphone #people #tirana #albania #myslymshyri #mobile #mobileshop #mobilephone #celular #celularmekeste #oferta #superoferte #produktiri #superprodukt #telefonmekeste #blionline #blionlineblilire
SKY LIFE electronics
Celulare , Aksesore , Hoverborda , Dhe mbi 500 Produkte Elektronike. SERVIS Celularesh, Asistence Teknike, Zhbllokime, Programime, Riparim Hoverbordash, etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Myslym Shyri", 50m nga Karburantit Tregoje në hartë
0696929111
https://www.sky-life.al/
SKY LIFE electronics
  Online
0696929111

WhatsApp:
0696929111
Leaflet
SKY LIFE electronics
OPPO Realme 5 i 64GB bëhet 19900 Leke!! (I Ri) 19 900 LEK
SEA Scooter EL-SS01 (I Ri Ne Kuti) 35 000 LEK
SAMSUNG GALAXY A01 (I Ri Ne Kuti) 14 500 LEK
XIAOMI Mi Electric Scooter Essential 33 500 LEK
Në fillim