Monopatine m365 pro eco scooter

349 EUR

Shitet nga: RED 16 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Motorra Elektrik RED , ofron per ty edhe modelin me te mire te monopatinave elektrike (me bateri).
Harroni shpenzimet e teperta , kohen e humbur ne autobuset urbane apo trafik . Sdo jesh asnjeher vone per ne pune , zyre , apo shkolle . Perthyhet per mos te zene vend , e gjitha prej alumini te perforecuar,mban peshe deri ne 120kg . Smart system qe lidhet edhe me celularin . Ekran LED, dhe me fantastikja 25-30km autonomi me nje karikim 3-4 ore. Cfare po pret ? Telefono tani ose na shkruaj ne instagram tek * Motorra.elektrik RED *dhe merr monopatinen tende . Pika e shitjes tirane ,bejme dergesa kudo ne shqiperi 0696867903 .
Leaflet
Në fillim