Doohan iTango - motor elektrik

2 100 EUR

Shitet nga: enid Dje 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet Doohan iTango, motorr elektrik 1kW. Motorri eshte i vitit 2019 dhe ka vetem 600km. Eshte blere ne Zvicer per 2500€ dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte perfekt per qytet dhe nuk kerkon letra, targa apo patente (kategori biciklete). Mund te drejtohet lehtesisht nga te gjitha moshat. I limituar me shpejtesi maksimale 33kmh. Nje karikim zgjat rreth 80km ne kushte normale, 100 nese perdoret ne menyre te kujdesshme.

Opsione shtese:

- fature origjinale blerje
- Fener full LED
- Stop LED
- Ekran LCD per kilometrazhin
- Valixhe
- Motorr BOSCH
- Bllokues amortizatoresh per ta lene pa kembalec
- Keyless go (ndezje pa celes)
- Karikues USB per celularin
- Cruise control (gaz autmatik)
- 2 celesa
- Set veglash
- alarm
- Marsh per indietro (reverse)
- bllokues frenash

Leaflet
Në fillim