BIÇIKLETE elektrike SHPEJTESIA max 35km/ore

950 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Bicikleta 27 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Biçiklet FORZZA me bateri.Eshte ne gjendje te re fare dhe ka bere vetem 100 kilometra.BIÇIKLETA e sapo ardhur nga gjermania dhe me nje karikim te batereris mund te pershkruani 120 kilometra dhe shpejtesia maksimale mund te jete 35 kilometra ne ore.Eshte me 9 marshe.Biçikleshta eshte shume e rehatshe dhe e thjesht per ti dhene ne Tirane.Per me teper INFO TEL.0694305560
Bicikleta
0694305560
Leaflet
Në fillim