Tricikel ( kantine)

Shitet nga: Iva 17 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Sarandë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Eshte e re dhe e pa perdorur! punon me bateri dhe mund te bej deri ne 30km por eshte dhe me panel diellor. Ka wifi , lavapjate,ekspres,frigoriferin, muzik si dhe nje ekran per te shfaqur menun.
Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim