SKUTERA ELEKTRIK(automatik) UMO AK1

1 200 EUR

Shitet nga: UMO AK1 Scooter 14 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
SKUTERA ELEKTRIK UMO AK1 (automatik me dirigjues)te ri,model fantastik dhe kualitativ me cmim te volitshem.

WhatsApp: +355 69 588 1866

UMO AK1 Scooter
+355695881866

WhatsApp:
+355695881866
Leaflet
Në fillim