SCUTER EXPLORER

500 EUR

Shitet nga: Elvis 22 Maj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
motorr SCUTER EXPLORER
forca motorrike -49cc
me dogan tpaguar
ka 1 muj qe ka ardh nga germany
super gjendje me vetem 7 mij km
vajn dhe benzinen i ka te ndar sepse i ben perzirjen vet
Leaflet
Në fillim