SCOTT SCALE MTB 29 POTHUAJSE E RE

500 EUR

Shitet nga: Albi 04 Gush 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Është mbreti i mountain bike dhe e shes se kam dy. Vlera në dyqan 1600 euro me dokument
Leaflet
Në fillim