Biciklet 26"

15 000 LEK

Shitet nga: Bicuklet 30 Maj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet biciklet 26" e markes pegasus per arsye mosperdorimi. Bicikleta eshte e ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje te shkelqyer. Bicikleta ndodhet ne Gajush-Lezhe. Me shkruani ne whats app
Bicuklet
0682222414
Leaflet
Në fillim