Shitet motor elektrik

700 EUR

Shitet nga: Alban 02 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Motora elektrik me bateri dhe karikim. Mjeti pershkruan rreth 15-25 km me 1 full charged,ndikon pesha e personit. Mjetet jane ne gjendje shum te mire 1 jave te perdorur. Karikimi i plote zgjat 5 ore. Ps: shiten dhe te ndara, çmimi 350€\1.
Leaflet
Në fillim