Motorra Me bateri Te rinj

0 LEK

Shitet nga: Red 16 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Motorrat jane prodhim i vitit 2020 dhe te rinj ,ne qese. Me 5 ore karikim ben deri ne 30km autonomi .
Bateri Lithium A+++ . Ngjyrat : Te bardhe , tw zi ,blu , jeshile Military etj
Tel: 0696867903 ose hapni faqen ne instagram MOTORRA ELEKTRIK RED (tek fotot).
# Motorra me bateri # Motorra elektrik # Skuter elektrik # Skuter elektrik
Leaflet
Në fillim