MOTORR ELEKTRIK CITY COCCO

Shitet nga: sider 26 Sht 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHESIM MOTORRA ELEKTRIK.
Karakteristike keta motorra kane qe nuk kane asnje lloj shpenzimi . Pra nuk duan as patente , as targa , as siguracion . Karikohet per 4-5 ore dhe harxhojne shum pak energji . Motorrat jane te rinj te paperdoruar dhe aktualisht ndodhen ne tirane dhe fier . Shoqerohen bashke me karikuesin e vet .Ky lloj motorri i nxjerr leket e veta brenda shum pake kohe ,vetem kur e mendon sa do harxhoje me nje motorr benzine,siguracione ,letra etj. Shpejtesia maximale 50km/h. GJENDJE NGJYRAT E BARDHE ,E ZEZE. Te interesuarit serioze te telefonojne tani ne 0696867903
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim