Monopatina M365

290 EUR

Shitet nga: bledar 23 Tet 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
MONOPATINA:
Monopatina M365
Frena Mekanike.
Ekran qe tregon nivelin e batetise dhe shpejtesine .
Dritat LED të integruara perpara dhe pas .
Shpejtësia 25km/orë.
Karikohet full per 4-5 ore .
Autonomi 20km largesi
Malore ngjitje 15%
Rezistent ndaj ujit -Ip54 .
Gomat, deri ne 120kg peshe pa problem.
e re ne kuti
Leaflet
Në fillim