Fixed gear bike

250 EUR

Shitet nga: S.H 29 Qer 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
SHITET BICIKLET FIXED GEAR SUPER OKAZIONNN!!!
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, shume e shpejte dhe praktike. Bicikleta eshte pa marshe dhe mund te perdoret edhe me kondrapedal sipas deshires. Bicikleta eshte e perdorur vetem nga une.
Shitet per arsye mosperdorimi. Per ata qe ja dijne vertet vleren. Cmimi shume pak i diskutueshem!!
Leaflet
Në fillim