elektric bikes

1 150 EUR

1 280 EUR

Shitet nga: bicikleta HUMER 14 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shitet biciklet amerikane MAA e vitit 2018 me bateri pothuaj e re sic shihet dhe ne foto bicikleta ka super eficenc shum e shpejt shum komode dhe e rehatshme te gjitha pjes shimano
bicikleta HUMER
0698127043
Leaflet
Në fillim