Biciklet Deluxe

9 000 LEK

Shitet nga: Kejvi 05 Maj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shes biciklet deluxe number 24.Me 6 marsha dhe 3 korona.Ka amortizarore ne mes dhe para.Ia vlen per vende te veshtira.
Leaflet
Në fillim