tomos

0 LEK

Shitet nga: tomos 29 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
super motorr 49 i sapo ardh nga jashte shum i ri dhe i bukur cdo gje fuksionale drita bori frena i me servis komplet nga vendi qe ka ardh si frena te reja amortizator te rinj para mrapa guzhineta te reja e tjera ashte super
Leaflet
Në fillim