SHITET SCOOTER ELEKTRIK 1000W

150 LEK

Shitet nga: Teli 11 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet scooter elektrik. Motorri ka nevoje per bateri te reja qe kushtojn nga 100 - 150€. Pasi te vetat i ja shkarkuar. Shum komod per ne qytet dhe mosha te reja. Te interesuarit te shkruajn ne whatssap. Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim