Shitet motorr elektrik me dy bateri

1 000 EUR

Shitet nga: Aron 10 Gush 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet motorr elektrik me dy bateri dy vendesh.
50-60 km me nje karikim rreth 5 ore karikim
70 km/ore
Me sistem bllokimi gomash dhe alarmi
Buton Start/stop
Ne gjendje shume te mire
Çelsi si i Benzit
Shitet per arsye se do blej nje motorr me te madh 0696705737 cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim