Shitet city coco 730€

730 EUR

Shitet nga: City coco 30 Korr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet City Coco model i vitit 2020.
I kompletuar me te gjitha opsionet : sinjale,amortizator para mbrapa dhe sistem alarmi ne rast vjedhje.Motorri ben 30 km udhetim(ne varesi te peshes,shpejtesise dhe menyres se perdorimit).
City coco
+355696899929
Leaflet
Në fillim