biciklet framework

Shitet nga: Aurelio 09 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Lifan
biciklet framework 30'
me frena dhe marsha shimano
me 7-3 marsha
me hamortizator para dhe te shala
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim