Shitet

800 EUR

Shitet nga: Gezim 25 Maj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Modeli
Garelli
Shitet biciklete me bateri dhe karikues
E sapo ardhur nga jashte
Po thuajse e RE.
Leaflet
Në fillim