KOSHA PICERIE

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: r.e.s...AL 31 Gush 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
KOSHA PICERIE me porosi modele nga me te ndryshmet dhe cilesor bej riparime ,,veshie alumini nga brenda dhe punime te ndryshme rezine
r.e.s...AL
0698915327
Leaflet
Në fillim