motorciklete

400 EUR

Shitet nga: gezim 05 Nën 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
Skuter honda 49cc sh.i mire jepet bashke me nje grup rezerve ka dogane te paguar dhe kuponin tatimor nga dyqani Alba motors
Leaflet
Në fillim