KOSHA PICERIE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: r.e.s...AL 31 Gush 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
KOSHA PICERIE me porosi modele nga me te ndryshmet dhe cilesor bej riparime ,,veshie alumini nga brenda dhe punime te ndryshme rezine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim