honda SH 50

400 EUR

Shitet nga: gezim 19 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
shes honden 50cc me dogane dhe faturen tatimore nga dyqani,ne vitin 1998 ,gjendja sh.e mire,jepet dhe 1 grup rezerve
Leaflet
Në fillim