Honda 49 cc

400 EUR

Shitet nga: gezim 08 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
Shes skuterin automatik honda ,ka edhe nje grup rezerve dogane dhe kuponin tatimormotpr shume i forte
Leaflet
Në fillim