Kosha picerie

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: r.e.s. AL 26 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Aprillia
prodhojm kosha picerie bejm riparime dhe veshie termike nga brenda ,,merni tek ne koshat me 3 drita te kompletuara per vetem 150 mij lek ngjyrat qe deshironi dhe format e dritave sipas deshires tuaj rumbullake katrore etj..
r.e.s. AL
0698915327
Leaflet
Në fillim