Kosha picerie

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: r.e.s. AL 26 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Aprillia
Modeli: Model Tjeter
prodhojm kosha picerie bejm riparime dhe veshie termike nga brenda ,,merni tek ne koshat me 3 drita te kompletuara per vetem 150 mij lek ngjyrat qe deshironi dhe format e dritave sipas deshires tuaj rumbullake katrore etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim