Aprilia 50 cc

200 LEK

Shitet nga: Arlind 04 Sht 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Aprillia
Motorri eshte ne gjendje shum te mire teknike 50 cc. Sistem ftohje me uje + goma te tjera rrezerve dhe pjes te ndryshme. Nuk disponon letra.
Leaflet
Në fillim