Publikuar: Qer 28 2017 04:25

Shitet apartament (1+1 ) i , 62 metra , 33000 €

EUR

Publikuar: Qer 28 04:25
Shikime: 36
Shitet apartament (1+1 ), i mobiluar , me hipoteke , 62 metra , 33000 € , . Ndodhet ne zonen e Ujit te Ftohte , perball ish-disko Saint-Tropez, ne krah me Hotel Regina City . Pallati eshte nje pallat i ri me ashensor , apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi. Ne krah te pallatit ka kaluar dhe rruga kryesore e ndertuar nga zona e skeles qe del tek rapi .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695864066
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione