Publikuar: Sht 03 2020 09:40

passat

EUR

Publikuar: Sht 03 09:40
Shikime: 44
📂 Shitet :Passat Variant R-line
📂 viti i prodhimit :2010
📂 Forca motorrike :2.0 177HP
📂 Karburanti :naft
📂 Kambio :6+R
📂 Kilometra :170 mij origjinale
📂 Opsione Shtese : sensor parkimi, sensor shiu, xhama elektrik, komanda ne timon, dvd, usb aux cd, AUTO Hold, sensor gomash, ESP,limitor shpehtesie, Klima , disqe alumini , drita ksenon, xhama te zinj, Marmita me zhurm nga fabrika R-line nga fabrika , pasqyraelektrike,sapo jan ber sherbimet etj (Makina esht me liber sevisi)
📂 Cmimi : 💶i diskutushem okazon
📂 Numri celularit:069 666 2996
Tel : 069 666 2996 makina eshte me krah anglez dhe letra angleze Makina eshe ne super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni Per me shum info👉🏻👉🏻👇🏻)
Tel :069 666 2996
(CMIMI DSKUTOHET KUR MAKINA TE SHIKOHET NGA AFER) 👉🏻👉🏻(Pranohet ndrim dhe me makin tjeter)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
44
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696662996

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione