Publikuar: Mar 19 2023 10:08

Vw Volkswagen Tiguan 2.0 R Line Full Option

Publikuar: Mar 19 10:08
Shikime: 2392
📂Marka:Volkswagen
Modeli : Tiguan ALLSPACE 2.0 TSI 4 MOTION
📂Viti prodhimi: 2018
📂Kambio : AUTOMAT
📂Cmimi :25.499€ i diskutueshem (dogane e paguar) NUK NDERROHET !!!
Cel: 0673968707
-TIGUAN 2.0 BENZINE (PERSHTATET 100% me IMPIANT GAZI)
-ALL SPACE (KATEGORIA ME E SHTRENJT E TIGUAN)
-4MOTION
-R’DESIGN (BRENDA&JASHT)
-KAMBJO AUTOMATIKE 7G
-SERIA HIGHLINE FULL OPTION
-FENER FULL LED ME 3 POZICIONE
-STOPA FULL LED
-TAVAN XHAMI PANORAMIK ME 3 POZICIONE
-EKRAN DIGITAL
-SENDILJE ME MEMORIE
-NAVIGATOR I MADH (PERFSHIN DHE SHQIPRIN
-DYNAMIC LANNE ASSIST
-ADAPTIVE CRUISE CONTROL
-FRONT ASSIST
-BLIND SPOT
-VETPARKIM (Vetparkohet)
-KAMER PARKIMI 360
-SENSOR PARKIMI
-ECO SYSTEM
-SELECT DRIVE (ME 5 MODE TERRENESH ZGJIDHET SIPAS DESHIRES)
-DISTRONIC (para dhe pas)
-BAGAZH ME BUTON ELEKTRIK
-GANXHE ELEKTRIKE
-SENDILJE ALACANTARA
-NJE SERI OPSIONESH TE TJERA

-MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA CANADA ME DOGAN TE PAGUAR (GATI PER TARGA) . NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE !!!
CEL: +355 67 396 8707


#A5 a 5 3.0tdi sline s-line C class klas klass clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280 nderrohet nderrimi mundesi nderohet nderrim
kadi turant q5 q3 q2 tiguan zvicra gjermani glk glc
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2392
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673968707

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione