Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 30 2023 11:18

VW TOURAN AUTOMATIK KLIMA 1.9 NAFTE

EUR

Publikuar: Mar 30 11:18
Shikime: 550
VW TOURAN 1.9 NAFTE TDI VITI 2007 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE NE TIMON TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG DISQE ALUMINI SENSOR PARKIMI DRITA ME KTHESE SIMBAS RRUGES TEMPOMAT LIMIT SHPEJTESIE
ME DOGANE .NGA GJERMANIA 204.000 KM LIBER SERVISI
Përshkrimi i linkut

German.auto

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Tirane 0694093430
550
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694093430

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione