Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 10:53

VW TOURAN 2007 AUTOMATIK KLIMA 1.9 NAFTE

EUR

Publikuar: Mar 22 10:53
Shikime: 423
VW TOURAN 1.9 NAFTE TDI VITI 2007 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE NE TIMON TEMPOMAT SEDILE LEKURE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEMPOMAT LIMIT SHPEJTESIE
ME DOGANE .NGA GJERMANIA 191.000 KM LIBER SERVISI
Përshkrimi i linkut

German.auto

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Tirane 0694093430
423
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694093430

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione