Publikuar: Jan 10 2017 12:39

VW Touareg dizel

EUR

Publikuar: Jan 10 12:39
Shikime: 13
VW Touareg, ngjyre e zeze, kambio automatike me 7 marshe tronic, sedilje lekure ngjyre tulle me konture te zeza nappa leather, kroskot lekure, sedilje me ngrohje para dhe mbrapa, sedilje me levizje elektronike me memory 3 vende, sensor parkimi para dhe mbrapa + kamer, pasqyra elektrike me ngrohje, sistem audio me 12 bokse, navigator me harddisk 120gb , suspension me ajer te levizshem posht dhe lart, bllokues diferenciali per off road, sistem automatik kondicionimi me 4 zona + panel kondicionimi ne sediljet e pasme, perde ne sediljet e pasme, bagazh me mbyllje elektrrike, feneret automatik bi xenon me rrotullim ne kthese, sistem ngrohje me kaldaje + telekomande, 12 airbag , konture drruri , serbator 100 litrra , kompjuter board, 2 sete disqesh dhe 10 goma R18 + 4 goma bridgestone , R19 + 4 goma dunlop + 2 goma rezerve + sistem me bluetooth per te trreguar presionin e gomave, timon me ngrohje, cruise contrroll , kompresor ajri per frytjen e gomave, motorr 3.0 L nafte me 245 kuaj fuqi , model limited edition individual. Cmimi i diskutueshem. Per foto kontaktoni ne nr e celularit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699331332

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione