Published: Gush 28 2018 06:49

VW TIGUAN VITI 2012 VET PARKIM

EUR

Published: Gush 28 06:49
Views: 6
VW TIGUAN viti 2012 motor 200 nafte. Kambio manuale. Me 110.000 km orgjinale. Sensor parkimi. Ka opsionin e vet parkimit. Gjendje super brenda dhe jashte. Makina ndodhet ne Milano Itali. Ne zonen e Lombardise mund tjua sjellim ta kontrolloni ku te doni. Ne cmim perfshihet vetem transporti. Jo dogana. Shitet me garanci. E perdorur vetem nga 2 persona te dyja femra. Shitet pasi eshte blere makine me e re. Mos humbisni kohe.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698593662

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information