VW SHARAN 1.8 T BENZIN 2006 FULL OPTIONS

3 600 EUR

Shitet nga: KEP Sot 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

VOLKSWAGEN SHARAN 1.8 T BENZIN VITI 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR, MOTOR 1.8 turbo ( PERSHTATET 100 % NE GAZ) KAMJE MANUAL 6+1, Clima bi zona, sedilje me ngrohje, NAVIGATION, XHAMA TE ZI ORIGINAL, GANXH TERHEQJE, GJENDJE PERFEKTE,

0695263123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione