Publikuar: Tet 16 2021 09:45

Volkswagen Caddy

Publikuar: Tet 16 09:45
Shikime: 77
🚘Volkswagen Caddy
📆Viti 2007
Km:189.000 origjinale
📁Liber Sherbimi
⛽️Nafte 1.9 TDI
🕹Manual 5+R
☎️CEL:0682043664
Vw Caddy Blue//MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE PERFEKTE ME KM ORIGJINALE DHE ME LIBER SHERBIMI//MAKINA DISPONON:ABS,ESP,AIRBAG,CLIMA,
SENDILJE ME NGROHJE,LIMITATOR SHPEJTESIE,HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT,RADIO CD-MP3,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,GOMA MICHELIN,ESHTE ME BALESTRA+AMORTIZATOR//NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE//E GATSHME PER CDO PROVE NGA ANA JUAJ// ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT//SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
☎️CEL:0682043664(TELEFONATA SERIOZE)
💶CMIMI-I DISKUTUSHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
77
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682043664

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione