Publikuar: Korr 11 2018 01:00

VOLKSWAGEN CADDY LIFE 1.9 TDI

EUR

Publikuar: Korr 11 01:00
Shikime: 5
Shitet
Volkswagen Caddy life 1.9 TDI
Cmimi: 5800€
Viti prodhimit: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometra: 213.000
Lenda djegese: Nafte
Targa: Shqiptare
Prodhuesi: Volkswagen Gjermany
Modeli: Caddy life
Ngjyra: Kuqe e erret
Struktura: Veture
Numri i vendeve5
Venfodhja: Tirane

Volkswagen Caddy life 1.9 TDi, Viti i prodhimit Dhjetor 2006, Kambio manual, me 213.00 kilometra te bera, Kondicioner, Sendiljet e para me ngrohje, Kamera mbapa, Goma ne gjendje te mire, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Dokumenta te paguara te gjitha, Xhama elektrik, Mbyllje qendrore me pult.
Ne dokumenta me Nr vendesh 6+1, Kalohet thjeshte ne 4+ 1 Sipas preferences.
Cmimi 5.800 euro
Nr tel: 00355682608055
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355682608055

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione