Published: Korr 17 2018 07:10

U SHIT. FLM merrjep.al

EUR

Published: Korr 17 07:10
Views: 2
Shitet VW Polo 1.4 Nafte e vitit 2003 me 143 mije km. Ne gjendje shume te mire dhe super ekonomike me konsum shume te vogel. Me kycje qendrore, sensor parkim mbrapa (i montuar), kondicioner, 4 goma te reja te vitit 2017, kasetofon pioneer me aux dhe usb. Me letra te paguara deri ne muajin shkurt 2019. Vaj filtra te nderruar ne Maj. Ne krahun e djathte si ne foto eshte gervishtur ne garazhd por lyhet me 50 euro.
VETEM PER SHITJE, JO NDERRIM.
Cmimi shume i leverdisshem 2200 euro.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697786588

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information