Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 01 2022 08:15

Touran Cross 2.0 TDI 2007

EUR

Publikuar: Gush 01 08:15
Shikime: 94
shitet Touran CROSS 2.0 TDI
VIT PRODHIMI 2007
7ulse
242.000 km me liber servisi dhe garancion
vetura gjindet ne prizren ,Dhe mund te vizitohet gjdo dit
tabela zvicrrane
+38349707174 viber whatsap
Përshkrimi i linkut

Bellaqa AutoHouse

Bellaqa
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
94
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349707174

Adresa:

Njoftimet nga ky shitës:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione