Publikuar: Pri 02 2023 11:30

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

EUR

Publikuar: Pri 02 11:30
Shikime: 3904
E Sapoardhur nga GJERMANIA,
Taksa Siguracion deri ne Gusht 2023 Kolaudim deri ne Gusht 2024,
Tapiceri Super e paster dhe e pagervishtur,
Xhama TE ZINJ nga fabrika dhe Elektrik,
Xhamat e pare Jeshil (clodhes per syrin),
Motorr 2.0 TDI Nafte me 150 kuaj fuqi shume i fuqishem dhe ekonomik njekohesisht fale teknologjise Bluemotion,
Pasqyra elektrike me Ngrohje dhe Sinjale te integruara,
Sedilje ErgoComfort Ortopedike dhe Elektrike me fryrje,
Navigator i Madh me USB,AUX, Bluetooth, Wifi,karte memorie, CD,DVD dhe 10 bokse super te fuqishem,
Disqe 17" me goma te reja Continental 4-Stinet,
Frena dore me Buton,
Auto Hold - makina qendron e frenuar ne trafik pa qene nevoja te shtypet pedali i frenave,
Fenere Automatik LED Bi-Xenon,
Timon lekure me Komanda dhe Ulje-Ngritje,
Pilot Automatik,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa te integruara ne Ekran,
Ndezje Start&Stop me buton,
Start&stop- makina fiket ne trafik per te kursyer karburant,
Kambio Automatike 7G me Opsion Sport dhe +/- me marshe F1 ne timon,
Kondicioner Bi-Zonal me filter Karboni,
Lane assist- makina monitoron qendrimin ne korsi,
Front assist- makina monitoron distancen e automjetit perpara dhe frenon automatikisht ne rast rreziku,
Drive alert system- makina monitoron lodhjen e shoferit,
Manoeuvre braking- makina frenon automatikisht gjate parkimit,
ESP- Anti-Rreshkitje,
Hapje bagazhi me buton,
Kilometrazh Dixhital,
Limitator shpejtesie,
Kompjuter bordi,
Sensor presioni gomash,
Mbeshtetese krahu,
Fshirese me sensor Automatik,
Mbyllje qendrore,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
2 celesa me pult,
NUK NDERROHET!!


Tags: arteon passat jetta pasat cc jeta volkswagen
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3904
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355684734703

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione