Publikuar: Qer 25 2022 02:30

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

EUR

Publikuar: Qer 25 02:30
Shikime: 13222
VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI BLUEMOTION
LOOK GLI 🏁
📆Viti 2012.
🛃 DOGANA E PAGUAR
📋Full Option me look GLI 🏁, per me teper lexoni listen e opsioneve.
⚙️Motorri 1598 cm3 Nafte me teknologjine BLUEMOTION (Super Ekonomike), fuqia motorrike 140HP
⛽️Konsumi i kombinuar 4.6L/100km.
⚙️Kambio Automatike DSG 7G dual clutch(dopje freksion) shume e shpejte dhe ekonomike.
🔦Fenere me rrobot, me shirita LED, ndizen ne kthese, fenere mjegulle.
⭕️Start Stop, makina fiket dhe ndizet vete ne trafik.
💺Sediljet lekure nappa me ngrohje 🔥 ftohje❄️
📌Timon R-Line lekure me butona, me marsha, modeli i fundit me vlere 950Euro.
📌Disqe Barracuda 18’ me vlere 1.500Euro 🤌
📌Goma Michelin pothuajse 100% te reja👌
📌E pajisur me kontrollor pedali gazi me vlere 400Euro
❄️Klima Bizonale automatike.
📌Navigator, Bluetooth, Mp3, Radio Satelitore, Kart memorie, me bagazhier me 6 📀
📌Kompjuter Bordi🖥 me serviset dhe opsionet per makinen.
📌Sensore parkimi para mbrapa me grafike ne ekranin qendror.
📌Sensore dritash, sensore shiu, sensore gomash, sensore vaji etj.
📌Auto cruise control (Pilot automatik).
📌ABS,ESP,TCS, ASR sistemet antirreshqitje.
🔑Smart key, hapje/mbyllje qendrore si dhe hapje/mbyllje xhamash me celes.
📌Pasqyrat me palosje me shirit led, ndrricim poshte, rezistence per ti thare dhe antiverbuese.
📌Sallon super i paster Lekure bezhe & zi 💛🖤
📌Boje opsionale metalizzato, ngjyre perfekte per pluhur. ✅ Makine merakliu, te gjitha sherbimet te bera tek Volkswagen me liber sherbimesh
📌Makina eshte e paster kristal💎, detajet flasin vete.
💰Makina eshte e sapo ardhur ne Shqiperi super cmim💣8,800💶. CMIMI I DISKUTUESHEM🤝
Whatsapp➡️ +355 685571287
MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E200 E220 E240 E250 E280 E300 E320 E350 Ml320 Ml350 Ml500 CLS EVO CLASS A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C220 c240 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS c klas c clas ML GL GLK BMW 320d 318 330 335 520d 530d 535d 528i 730 740 750 seria 3 seria5 7 series M3 M5 M X1 X3 X5 X6 AUDI A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat pasat jeta tiguan touran bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera f-type x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe autobuz kamion zetor traktor apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN c3 c4 c5 Picasso DACIA FIAT Punto UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG Focus FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY Sonata JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO Megane SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF LUPO BORA CADDY PASSAT Pasat passat Sharon Phaeton Toureg Tiguan Polo SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne smart Mini 320d 328i
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13222
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355685571287

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione