Publikuar: Korr 08 2022 09:02

Shitet Vw Touran 2.0 170hp

EUR

Publikuar: Korr 08 09:02
Shikime: 20
📂 Shitet: Volkswagen Touran
📂 Viti i prodhimit: 2007
📂 Forca motorrike: 2.0 170hp
📂 Karburanti: Nafte
📂 Kambio: Automat DSG
📂 Cmimi: 5.800€ i diskutueshem
📂 Numri celularit: 0692200259
📂 Opsionet shtese:
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
Shume e paster si brenda dhe jashte
Fenere robotik bi-xenon
Sensor parkimi/dritash/shiu
Disqe R17 4 goma te reja
Sendile me ngrohje 4+1
Pasqyra elektrike me palosje/ngrohje
Klima bi zonale, navi, aux
Kompjuter bordi, komanda ne timon, F1, pilot automatik
Letrat e sapo prera
Cmimi 5.800€ i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692200259

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione