Publikuar: Sht 25 2022 07:46

Shitet touran 2004 automat 4500€ i disk 0699195788

EUR

Publikuar: Sht 25 07:46
Shikime: 27
Shitet touran
Viti 2004
Motor 2.0 naft
Kambio automatike DSG
280mij km
Parakolp mbrapakolp look 2007
Tapiceri shum e paster ngjyre bezh 7 vendeshe
Goma dhe disqet sapo jan vendoraurme vler 700€
Cmimi 4500€ pk i disk vetem telefonata serjoze 0699195788
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699195788

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione