SHARAN 1.8 T BENZIN 2006 FULL OPTIONS

3 300 EUR

Shitet nga: auto Sot 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

VOLKSWAGEN SHARAN 1.8 T BENZIN VITI 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR, MOTOR 1.8 turbo ( PERSHTATET 100 % NE GAZ) KAMJE MANUAL 6+1, Clima bi zona, sedilje me ngrohje, NAVIGATION, XHAMA TE ZI ORIGINAL, GANXH TERHEQJE, GJENDJE PERFEKTE,

0695263123
auto
  Online
0695263123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione