Published: Korr 14 2018 03:51

Okazion vw scirocco full extra

Published: Korr 14 03:51
Views: 97
Shitet volswagen scirocco german EDITION, 2.0 TSI (SI te kuqe) benzine, 200 hp dhe ky eshte versioni me i shpejte ne llojin e saj( mund ti shtohen edhe 60 kuaj me stage 1) konsum 10,6 l ne qytet, 5.9 l ne aurostrade dhe 7.6 l te kombinuar. Makina ka 70 mije km origjinalet te vetat, makina eshte shume ekonomike. Cdo sherbim i bere ne kohen e duhur dhe nuk ka nevoje per asgje. Makina eshte shume e paster nga ana vizuale pasi eshte perdorur si makine e dyte. Letrat i ka te prera per nje vit. Opsionet full extra, navigator te madh, disqe alumini te 2017, goma te reja, FENERE dhe STOPA led te 2017, xhama te zinj origjinal, klima, sensor parkingu, ngrohje sediljesh, hapje mbyllje qendrore, ngjya e bardhe me paste qeramike, katalit euro 4 dhe me ndotje 179 g/km. Cmimi i arsyeshem, pranojme edhe nderiime
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
97
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697444442

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information