Published: Korr 14 2018 03:49

Okazion VW Scirocco benzin

Published: Korr 14 03:49
Views: 113
Shitet vw scirocco german EDITION 2.0 TSI (SI te kuqe) 200 hp ( mund ti shtohen edhe 60 hp me stage 1 ). Makina ka nje kosum minimal 10.6 l/100 km ne qytet, 5.9 l/100 km ne autostrade dhe 7.6 l/100 km te kombinuar. Ndotja e makines eshte minimale 179 g/km pasi disponon katalit euro 4. Sherbimet te gjitha te bera ne kohe dhe nuk ka nevoje per asgje me te vogel. E paster 100% nga ana vizuale pasi eshte perdorur si makine e dyte. Makina disponon 70 mije km. Ngjyra e bardhe + paste qeramike . Makina eshte FULL EXTRA OPTIONS , navigator i madh, klima, xhama te zinj origjinal, FENERE model 2017, disqe alumini origjinale model 2017, ngrohje sediljesh, hapje mbyllje qendrore plus sistem alarmi origjinal vw, pilot automatik, timon elektrik, etj... ky model eshte versioni me i shpejte i vw scirocc. Sapo i jane be vaj dhe filtra, letra te paguara per 1 vit. Volswagen shirok, ciroc, chirok .Cmimi okazion i arsyeshem mund te bejme edhe nderrim.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
113
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697444442

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information